ZO OSŽ Slovácko
Logo OSZ JPG3.jpg

PřihlášeníNeohlížejte se smutně za minulostí, už se nevrátí. Raději moudře využijte přítomnosti. To je správná cesta.

Henry Wadsworth Longfellow

Domů
Zhodnocení roku 2012
Napsal uživatel Jožka Matůšů   
Středa, 19 Prosinec 2012 15:58

Snáď ani Sybila by nebyla tak vševědúcí,

aby nám vyvěštila našu budúcnosť. Myslím tým nás, keří eště fúrt tahnem tú štrekantskú káru. A že to břemeno je čím dál tým těžší, to vám asi nikomu nemosím vykládat. Ať už ste příslušní k Českým dráhám a nebo k temu ostatnímu, co „múdré“ hlavy od ních odsekaly. Fšecí zme ale fúrt na jednéj lodi, ať si o tem myslí gdo chce co chce . . .

Tož ně dovolte, moji milí, abych trochu zrekapitulovál to, co sa u nás zemlelo v temto roku a aj snáď si trochu na tú Sibylu zahrál . . .

 
Milý Zdendo,
Středa, 12 Prosinec 2012 21:07

o Vánocích se nemají měnit jenom slipy jak zpívá Janek, ale je to i doba charity a dobrých skutků. Adventní čas je i dobou očekávání příchodu, a ten letošní, jak pravili Mayové aj odchodu.
Měl jsem na klávesnici několik věcí, které by možná bylo záhodno sdělit, ale nebyly tak závažné, abych přinutil svůj ukazovák k bystrému tanci mezi písmenky (kolika prsty píšeš ty?). Většina podstatných věcí se odehrává ve vyšších sférách jak politických, tak odborových. A pokud není nezbytně nutné na tyto věci rychle reagovat, nechávám je na oficiálním odborovém serveru. Mimochodem, buď jsem slevil z nároků nebo se oficiální stránky zlepšily v aktuálnosti informací. Atomizací velké firmy se rozdělily i naše problémy. Kéž by byly alespoň menší...

 
Otevřený dopis
Napsal uživatel Kasírky s.r.o.   
Čtvrtek, 18 Říjen 2012 10:57

Věc : Prozákaznický zlepšovací návrh

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 28
 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International